czwartek, 13 czerwca 2013

Kropeczki

Od dzisiaj oficjalnie mam już wakacje, wszystkie egzaminy mam za sobą. Trzy z czterech zdane, jeszcze czekam na wyniki patofizjologii, ale nawet widmo poprawki nie psuje mi humoru, bo już wolne ;)
Powszechnie wiadomo, że każdy z nas zrobi wszystko żeby się nie uczyć, ja malowałam paznokcie ^^ Zdjęcia robione tuż przed egzaminem z histologii, stąd takie tło ;)
Kropeczki robione srebrnym lakierem z wibo, podkładowy to Catrice- Be Pool z limitowanej kolekcji Nymphelia.
Na pierwszym zdjęciu kolor dobrze oddany, na drugim przekłamany, nie chciał aparat złapać z bliska ;P

Taaak, nawet próba balansu kolorem nic nie dała ^^
Przechodzący lekarze dość dziwnie się patrzyli na robienie zdjęć paznokciom, faceci...

Jak Wam idzie końcówka roku szkolnego i akademickiego? ;)
Pozdrawiam, elf__


5 komentarzy:

 1. Mi idzie dobrze, dalej siedzę i nic nie robię :P jutro mam test pisemny zawodowy, zamiast się uczyć to oglądam blogi i nadrabiam zaległości urodowe, a 25 czerwca pisemny praktyczny, nie stresuję się wcale, zawsze przecież można poprawić, a wyniki dopiero pod koniec sierpnia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie paznokietki, pasują Ci do ksiązki nawet :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze podziwiałam dziewczyny, które mają tyle kreatywności i zdolności, żeby zrobić sobie wzorki na paznokciach. Dla mnie często szczytem zdolności jest pomalowanie swoich pazurków na jeden kolor.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałaś u mnie, że kropeczki nie są trudne jak się ogarnie sprawę z trzęsącą się ręką...u mnie mogłoby to sprawiać problem, bo jakoś nie umiem tego ogarnąć, ale może z czasem...;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...